Probiotic Bundle | Barkode
Probiotic Bundle

PRE TRÁVENIE

Probiotic Bundle

4,8 / 5

Podporte zdravú črevnú mikroflóru, vyvážené trávenie a každodennú pohodu s prírodnou dennou žuvačkou, ktorú si váš pes zamiluje.

  • Podporuje črevnú mikroflóru
  • Podporuje vyvážené trávenie
  • Podporuje imunitu
  • Jednoduchá denná žuvačka

Celkom: 34,99 € (1 nádoba)

Vyberte množstvo:

Jednorazový nákup
Predplaťte si a ušetrite−15 % na každé ďalšie doručenie Dnes zaplatíte bežnú cenu — každé ďalšie doručenie sa odošle automaticky s 15 % zľavou. Pred každým doručením vám pošleme e-mail. Doručenie môžete kedykoľvek preskočiť alebo predplatné zrušiť. Doručenie každých
Doprava zdarma nad 50,00 €
VISA AMEX Pay PayPal

O produkte

Popis
Probiotic Bundle je prírodný doplnok stravy navrhnutý predovšetkým na podporu zdravej črevnej mikroflóry, črevnej rovnováhy a celkovej pohody vášho psa. Vhodné pre všetkých psov od 4 mesiacov veku.
Výživové fakty
Kombinuje probiotiká, prebiotiká, postbiotiká, vlákniny a minerály. Obsahuje Lactobacillus helveticus HA-122 — probiotický kmeň uznaný EFSA — spolu s inulínom z čakanky, inaktivovanými kvasnicami, glycinátom zinku, klinoptilolitom, L-glutamínom, pektínom, psylliovou šupkou a akáciovou gumou.
Návod na kŕmenie
Malé psy (do 10 kg) — 1 žuvacia tableta/deň. Stredné (10–30 kg) — 2/deň. Veľké (30 kg+) — 3/deň. Najlepšie podávať raz denne, ideálne s jedlom. Vhodné pre psy od 4 mesiacov veku.

"Môj pes mal vždy mäkkú stolicu, keď sme menili jedlo. Dva týždne na Probiotic Bundle a všetko je konečne stabilné. Obrovská úľava."

Lisa

Trávenie nášho psa sa vrátilo do normálu po antibiotikách.

Dominika T.Overené

Po jednom týždni sme zaznamenali skutočné zlepšenie — nadúvanie je preč.

Natália V.Overené

Čisté ingrediencie, žiadne umelé prísady — vyrobené v EÚ.

Matej R.Overené
100% prírodné ingrediencie
Žiadne umelé prísady
30-dňová záruka spokojnosti
Zložky schválené veterinármi

Je trávenie vášho psa nepokojné?

Mäkká alebo nepravidelná stolica, plynatosť a nadúvanie, citlivý žalúdok, časté problémy pri zmene jedla, sezónne alergie, zlá absorpcia živín alebo narušená rovnováha po užívaní antibiotík — tieto problémy sú bežné. Črevo je jedným z hlavných pilierov zdravia psov. Keď je mimo rovnováhy, cíti to celé telo.

Pes v prírode

Prírodná podpora pre zdravé trávenie

Premyslene vyvinutá formula, ktorá spája probiotiká, prebiotiká, postbiotiká a vlákniny — pracujúce spoločne na podporu zdravého črevného mikrobiómu a vyváženého trávenia.

Obnovuje črevnú flóru

Probiotiká pomáhajú obnoviť a udržiavať zdravé črevné baktérie

Vyvážené trávenie

Prebiotiká a vlákniny podporujú pravidelnosť a pohodlné trávenie

Podporuje imunitu

Zdravé črevo prispieva k silnejšej prirodzenej obranyschopnosti

Sľub Barkode

Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní počas prvých 30 dní
vrátime vám peniaze v plnej výške.

Čo je vo vnútri — a prečo je to dôležité

Formula navrhnutá pre skutočné výsledky
Starostlivo vybrané aktívne zložky s preukázanými účinkami v lahodnom recepte — aj pre najvyberavejších jedákov.

Vyvinuté odborníkmi

Jedinečná formula vyvinutá spolu s odborníkmi a veterinármi, vytvorená ako prémiový doplnok vo forme chutnej pochúťky.

Čisté a úprimné

Bez umelých prísad, farbív a zvýrazňovačov chuti. Vyvinuté a vyrobené v Slovinsku z najkvalitnejších prírodných ingrediencií.

Vyrobené v Slovinsku Prémiové ingrediencie Žiadne umelé prísady Žiadne plnivá

Podpora trávenia — krok za krokom

Týždeň 1–2

Počiatočné vyváženie

Probiotiká a prebiotiká začínajú podporovať črevnú flóru; konzistencia stolice a komfort sa často začínajú zlepšovať.

Týždeň 3–4

Stabilnejšie trávenie

Mnoho psov vykazuje pravidelnejšie trávenie, menej nadúvania a lepšiu toleranciu voči každodenným výzvam.

Týždeň 5–8

Silnejší základ čriev

Pokračujúca podpora mikroflóry prispieva k lepšej absorpcii živín a celkovej vitalite.

Pokračujúce

Denná údržba čriev

Konzistentné používanie pomáha udržiavať vyváženú mikroflóru počas každodenného života a náročnejších chvíľ.

Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od veku, stravy a individuálneho stavu vášho psa. Odporúča sa konzistentné denné používanie.

Pokyny na kŕmenie

Jednoduché dávkovanie a kŕmenie boli centrom vývoja našich doplnkov. Každé žuvanie obsahuje ideálny pomer zložiek pre psy do 10 kg. Pre väčšie psy jednoducho zvýšte počet žuvaní:

Malý pes (do 10 kg)

1 žuvacia tableta denne

Stredne veľké psy (10–25 kg):

2 žuvacie tablety denne

Veľké psy (25 kg+)

3 žuvacie tablety denne

Milované psami. Dôverované majiteľmi.

★★★★★ Dôveruje nám viac ako 2 000 majiteľov psov po celej Európe
Kristína M.

Kristína M.

★★★★★★★★★★ 4.8/5

Použili sme to počas prechodu na inú stravu a urobilo to obrovský rozdiel — žiadne podráždenie žalúdka, žiadne mäkké stolice. Pre nás život meniace.

Alžbeta K.

Alžbeta K.

★★★★★★★★★★ 4.8/5

Po antibiotikách bola trávenie môjho psa v neporiadku. Probiotic Bundle ju vrátil na správnu cestu v priebehu niekoľkých týždňov.

Dušan K.

Dušan K.

★★★★★★★★★★ 4.8/5

Jednoduchá denná pochúťka, miluje ju a jeho bruško nikdy nebolo šťastnejšie.

Mäkká žuvacia tableta, ktorá podporuje trávenie vášho psa — a chutí ako pochúťka

Navrhnuté na podporu zdravého mikrobiomu, vyváženého trávenia a každodennej pohody.

Receptúra schválená veterinárom
Žiadne umelé prísady
Vyrobené v EÚ
Vysokokvalitné, starostlivo vybrané ingrediencie

Často kladené otázky

Zaujíma vás naša strava, predplatné alebo ako začať? Pozrite si naše najčastejšie kladené otázky tu.

Kontaktujte nás
Prečo pridať doplnky Barkode do stravy vášho psa?
Naše žuvacie tablety sú vyrobené s veterinárne schválenými, starostlivo vybranými ingredienciami, ktoré podporujú špecifické zdravotné potreby — od kĺbov po kožu — bez umelých plnív.
Od akého veku môžem dávať Probiotic Bundle svojmu psovi?
Probiotická žuvacia tableta je vhodná pre psy od 4 mesiacov. Pre psy so špecifickými zdravotnými problémami sa poraďte so svojím veterinárom.
Ako dávkovať a podávať Probiotic Bundle?
Dávkovanie závisí od hmotnosti vášho psa. Do 10 kg: 1 žuvacia tableta/deň. 10–30 kg: 2 žuvacie tablety/deň. Nad 30 kg: 3 žuvacie tablety/deň.
Ako podávať Probiotic Bundle?
Vďaka našej gurmánskej receptúre ich jednoducho ponúknite svojmu psovi po dennom jedle — budú milovať chuť. Žiadne miešanie, žiadny neporiadok.
Koľko žuvacích tabliet je v jednom pohári?
Každé balenie obsahuje 30 mäkkých žuvacích tabliet.
Ako dlho vydrží jedno balenie?
Pri 1 žuvacej tablete/deň vydrží jedno balenie približne 30 dní; pri 2 žuvacích tabletách/deň približne 15 dní.
Akú príchuť majú mäkké žuvacie tablety Probiotic Bundle?
Prírodná príchuť, ktorú psy milujú — jednoduché a bez stresu.
Môžem dať svojmu psovi rôzne mäkké žuvacie tablety Barkode v ten istý deň?
Áno, môžete. Rôzne žuvacie tablety sú zamerané na rôzne potreby a sú navrhnuté tak, aby fungovali spolu ako súčasť dennej rutiny.
Čo sa stane, ak omylom dám svojmu psovi príliš veľa žuvacích tabliet?
Ak váš pes omylom dostane viac ako odporúčané množstvo, prosím kontaktujte svojho veterinára čo najskôr.
Sú mäkké žuvacie tablety určené aj pre ľudí?
Všetky naše produkty sú výlučne na konzumáciu psami a nie sú bezpečné pre ľudí. Prosím, držte obal mimo dosahu detí.
Sú žuvacie tablety bezpečné pre mačky?
Formuly a dávkovanie nie sú určené pre mačky.